Teenused

 

Meie ettevõte pakub pehme mööbli ja vaipade puhastusteenust. Aja jooksul paratamatult mööbel määrdub ning halvemal juhul tekitab kangas olev mustus ka allergiat. Mööbliesemeid tuleks puhastada vähemalt kord aastas, et esemed oleksid hügieeniliselt puhtad. Puhastamine toimub kliendi kodus või ettevõtte ruumides, see tagab võimalikult kiire tulemuse kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Pole vaja mööbliesemeid kuhugi transportida – spetsialist tuleb vajalike masinatega ise kohale!

Viks Puhastus Oü on spetsialiseerunud pehme mööbli puhastamisele. Ettevõte pakub diivani, vaipade, madratsite, autoistmete ja muu tekstiiliga kaetud esemete puhastust. Lisaks mööbli puhastamisele on võimalik aurutajaga puhastada plaaditud ruume, vuugivahesid, dushikabiini seinu, segisteid, valamuid, ahju sisemust, sõiduki velgi ja muid sooja auru kannatavaid pindu. Puhastusteenuse osutamisel kasutatavad kemikaalid on täiesti ohutud inimestele ja lemmikloomadele. Teenus on soovitatav allergikutele kuna puhastus eemaldab kangast üleliigse tolmu ning ka erinevad bakterid – sealhulgas tolmulestad kelle väljaheited on ühed peamised allergiatekitajad.

Tolmulestad paljunevad kiiresti, seetõttu ettevõte kasutab igal puhastusel üldvahendit Pip (probiotics in progress) AHC, mis sisaldab kasulikke mittepatogeenseid baktereid. Üldvahendis sisalduvad bakterid võimaldavad peatada kahjulike bakterite leviku. Vahendis sisalduvad bakterid püsivad kangas umbes aasta, seejärel tuleks toimivuse jätkamiseks protsessi uuesti korrata. Lisaks plekkidele ja kahjulike bakterite eemaldamisele on enamasti võimalik välja loputada ka ebameeldiv hais. Et lõhna eemaldava puhastuse toime oleks tõhusam kasutatakse puhastuse käigus ka spetsiaalset ebameeldiva lõhna neutraliseerijat.

Tundub huvitav? Teenuse tellimine on lihtne, kui isegi mitte imelihtne, lihtsalt võtke ühendus meie kliendihalduriga ning leiame Teile kiirelt sobiva aja.

Meie teenuse hinna kujunemisest ja puhastust vajavatest esemete kohta täpsema info leiate siit

Korduma kippuvatele küsimustele leiate vastuse siit

Call Now Button